Mis on Rat Race?

Rat Race on sportlik ja lustakas päev vabas õhus. Põnev jooksurada, rohked üllatused ja suur heategu on see, mida Rat Race Sulle pakub.

Ürituse eesmärk

Osavõtutasudega toetatakse MTÜ RuaCrew vabatahtlike tugiisikute programmi, et ennetada 12-16-aastaste noorte riskikäitumist läbi individuaalse toe ja positiivse eeskuju.

Millal toimub?

2. juunil 2017 Tallinna Raekoja platsil Tallinna Vanalinna Päevade raames. Osalema ootame kuni 5-liikmelisi meeskondi nii ettevõtetest, MTÜdest kui sõpruskondadest.

Korraldaja

Rat Race heategevusjooksu Tallinnas korraldab JCI Tallinn. JCI ühendab aktiivseid, hakkajaid inimesi, kes võtavad suurelt ette ja teevad ära. See on koht, kus kogeda, õppida ja teoks teha oma isiklikud või töised eesmärgid.
Viimased uudised

Tanel Padari ja Tomi Rahula akustiline kontsert

Soe juunikuu esimene reede kutsub kokku kõiki muusikanautijaid kuulama malbet ja meeldejäävat kontserti Erinevate Tubade Klubis. K

Tugiisikute lood 6

Viljar: tulemuste saamiseks on vaja noorele pühenduda 100% Usk, et tal oleks noortele läbi oma kogetu ja õpitu üht-teist õpetada n

Tugiisikute lood 5

MTÜ RuaCrew toob meieni vabatahtlike tugiisikute ja noorte lood. Lood on kirja pannud RuaCrew liige Ene Sepp. Maarika ja Mariliisi

Tugiisikute lood 4

MTÜ RuaCrew toob meieni vabatahtlike tugiisikute ja noorte lood. Lood on kirja pannud RuaCrew liige Ene Sepp. „Noored, kellega ei


Miks osaleda?

 • Hea tuju ja rõõmus meel garanteeritud!

  Iga kontorirott läbib ligi kilomeetrise lõbusaid takistusi täis raja Tallinna Vanalinnas. Kõigile osalejatele on garanteeritud mitmeid auhindu, mis on välja pandud meie heade partnerite poolt. Üritus viib tähelepanu füüsilisele ja vaimsele tervisesele läbi lõbusa huumoriprisma.
 • Võimalus näidata tervele Eestile kui äge on Sinu töökollektiiv / sõpruskond

  Kasuta fantaasiat ja loo oma tiimile omanäoline imago. Tulge jooksma originaalses kostüümis, jalas jooksujalatsid ja olge valmis - kohal on palju kaameraid, kes seda kõike hea meelega jäädvustavad.
 • Aitad teha head

  Sina ja Su tööandja saate toetada paljulapseliste perede lapsi, kel omal ei ole piisavalt rahalisi võimalusi oma annete täisväärtuslikuks arenguks. Kes teab, võib-olla just nende laste seast sirgub meie järgmine olümpiavõitja või tuntud muusik?

Osalejate arvamused

 • Mis saaks veel parem olla kui sporti tehes saab ka head teha.
  Henry Auväärt, CV Keskuse turundusjuht
 • Rat Race`i heategevuslik fookus on meie arvates õiges kohas, väärtustades peret ja laste õnnelikku lapsepõlve.
  Hannes Prits, Estoveri müügi –ja turundusjuht
 • Tunneme heameelt, kui saame olla toeks seal, kus abi vajatakse!
  Riina Aamisepp, Fazer Eesti turundusjuht
 • On väga oluline, et ühiskonnas märgatakse nõrgemaid ning üheskoos leitakse lahendusi nende toetamiseks.
  Aage Õunap, ELPL president
 • Rõõm oli sellel heategevuslikul üritusel näha erinevaid ettevõtteid ja ka koostööpartnereid ning kliente.
  Martin Raud, ACE Logistics Estonia AS